Master Beyond NLP

Gdy staniesz się sprawnym praktykiem, czas sięgnąć po mistrzostwo!

Ścieżka rozwoju w Beyond NLP zaczyna się od kursu, Praktyka, który ma na celu zbudowanie podstaw, pewnej świadomości tego, jak działają ludzie wewnątrz oraz opanowania i wdrożenia podstawowych narzędzi Beyond NLP. Ma też pewien dodatkowy cel. Uczestnicy potrzebują się przekonać w praktyce, jak bardzo te umiejętności pomagają im w codziennym życiu osobistym i zawodowym. Dzięki temu, zyskają dodatkową motywację do wejścia na wyższy poziom umiejętności.

Tym wyższym poziomem jest właśnie Master BeyondNLP. Uczestnicy szkolenia Praktyk BeyondNLP uczyli się jak tworzyć nowe kombinacje z klocków, które poznawali. Na Masterze nauczą się jak samemu tworzyć własne klocki, czyli nowe modele skutecznego działania w odniesieniu do dowolnej interesującej ich umiejętności. Takie tworzenie modeli, czyli modelowanie, to podstawa dla niczym nieskrępowanego rozwoju w jakimkolwiek kierunku, jaki możesz sobie wymarzyć.

smile

Mistrzowskie modelowanie

Oczywiście, najlepiej jest modelować mając dostęp do osób naprawdę dobrych w danej dziedzinie i pracując z nimi. Na tym opiera się większość metod modelowania.

Ale co jeśli to niemożliwe? Jeśli tylko wiesz, że daną umiejętność da się opanować, ale nie masz bezpośredniego dostępu do ludzi się w niej specjalizujących? Poznasz również metody takiego modelowania, jego możliwości oraz zakres, dzięki czemu będziesz potrafił tworzyć przydatne modele nawet wtedy, gdy nie uda Ci się uzyskać bezpośredniego dostępu do interesujących Cię ekspertów.

Nauczysz się również filtrować istniejące modele, odrzucając naleciałości pochodzące ze światopoglądu ich twórców. Dzięki temu będziesz mógł wzbogacić swoje życie o najlepsze, wielokrotnie sprawdzone rozwiązania, jednocześnie unikając wszelkich szkodliwych dodatków, jakie często bywają z nimi przemieszane.

To wszystko ma oczywiście jeden główny cel – umożliwienie Ci jak najskuteczniejszego opanowywania kolejnych przydatnych w Twoim życiu umiejętności.

smile2

Zaawansowany kurs obsługi siebie

Master BeyondNLP demonstruje modelowanie na przykładzie innych, niezwykle przydatnych umiejętności. Są to m.in.:

Dynamic Mindscapes, czyli rozbudowany model funkcjonowania części świadomości i możliwości pracy z nimi, pozwalający na niezwykle sprawną zmianę wielu automatycznych reakcji oraz uzyskanie większej świadomości i kontroli w codziennym funkcjonowaniu.

zaawansowane techniki pracy z metaforami, w oparciu o model Metaphors of Movement Andrew Austina

– metody wykorzystania mechanizmów obronnych oraz przeciwdziałania im

metaprogramy, czyli na jakich elementach świata skupiają się ludzie?

Sleight of Mouth, czyli techniki radzenia sobie z oporami i wątpliwościami rozmócy

Modelowanie, czyli metody tworzenia własnych modeli umiejętności

Wzorce Polya, czyli sposoby w jakie ludzie się przekonują i ich zastosowanie

Model Skutecznej Nauki i Model Szczęśliwego Człowieka

Wszystkie te metody składają się na bardzo zaawansowany „kurs obsługi własnej głowy”, zapewniając narzędzia potrzebne do przepracowania praktycznie każdego możliwego problemu.


Opinie uczestników poprzednich edycji:

Sprawdzona, niepodręcznikowa wiedza i ciekawe rozwinięcie wiedzy o NLP

-M Szabelski, 2012 (Uczestnik szkolenia Master Beyond NLP)

 

Jeszcze lepsze niż Twój praktyk 🙂 Polecam. Praktyk daje pozytywne zamieszanie i otwiera nowe ścieżki, master – porządkuje i rozszerza możliwości.

– Przemysław Łomnicki, 2012 (Uczestnik szkolenia Master Beyond NLP)

 

Co powiedziałbyś znajomym o tym szkoleniu: is the best 🙂 

– Tomasz Jarzębski, 2012 (Uczestnik szkolenia Master Beyond NLP)


Więcej opinii o szkoleniach Beyond NLP znajdziesz TUTAJ


Praktyczny test kompetencji

Ukończenie szkolenia Master BeyondNLP nie wystarczy do otrzymania certyfikatu Mastera. Po ukończonym szkoleniu otrzymasz certyfikaty NLP Master Practicioner oraz Beyond NLP Professional, natomiast aby zostać prawdziwym Master Practicionerem Beyond NLP będziesz musiał zaprezentować własny model jakiejś umiejętności.

W praktyce oznacza to, że taki certyfikat nabywa zdecydowanie większej wartości, ponieważ oznacza potwierdzone kompetencje w praktycznym wykorzystywaniu danej umiejętności i nie stanowi jedynie „certyfikatu obecności na szkoleniu” co często zarzuca się certyfikatom ze szkoleń NLP. To rozróżnienie może być kluczowe w momencie, gdy ktoś będzie miał dokonać wyboru między Tobą, a „zwykłym” Masterem NLP.

Dodatkowo, taka forma certyfikacji stanowi dodatkową motywację do praktycznego wykorzystywania nowo poznanych umiejętności. Oczywiście model, który tworzysz w ramach certyfikacji może dotyczyć obszaru istotnego w Twoim życiu. Uczestnicy są wręcz zachęcani do wyboru właśnie takiej umiejętności, której model przyniesie im jak największe praktyczne korzyści.

brain3

Korzyści z udziału w Masterze BeyondNLP:

– Nauczysz się modelować, czyli tworzyć modele skutecznego zachowania, pozwalające na dużo szybsze go opanowanie.

– Dowiesz się jak filtrować modele stworzone przez innych ludzi, by wydobyć z nich absolutną esencję.

– Będziesz szybciej i skuteczniej uczył się nowych umiejętności, dzięki czemu Twoje życie osobiste i zawodowe ulegnie ogromnej poprawie.

– Nauczysz się pracować ze swoimi częściami, wpływać na swoje automatyczne reakcje w różnych sytuacjach i uzyskasz zdecydowanie większy wpływ na swoje życie, co da Ci dodatkowe poczucie komfortu i pewności.

– Zbadasz swoje metafory i nauczysz się jak zmieniać swoje dotychczasowe zachowania w trwały i skuteczny sposób.

– Opanujesz Sleight of Mouth i staniesz się dużo bardziej przekonujący w perswazji i sprzedaży.

– Nauczysz się niezwykle skutecznych metod pracy z emocjami, przydatnych we własnym rozwoju, ale również w pracy z innymi ludźmi.

I dużo, dużo więcej!


Średnia ocen uczestników szkolenia:

Edycja pierwsza: 4.87/5


Kto poprowadzi to szkolenie?

www.dianadomin.comArtur Król jest psychologiem, trenerem i coachem z wieloletnim doświadczeniem w branży. W swojej pracy łączy liczne metody zmiany osobistej i ogromne doświadczenie praktyczne z nieustannie wzbogacaną wiedzą z zakresu wielu dziedzin nauk społecznych. Autor setek artykułów n.t. zmiany osobistej, oraz książek m.in. na temat skutecznej nauki, pewności siebie oraz praktycznego warsztatu coacha i changemakera.

Więcej informacji na jego temat: www.krolartur.comMiejsce: Warszawa

Termin: wiosna 2020

Szkolenie odbywa się w godzinach 10-18

Certyfikacja:

Uczestnicy szkolenia otrzymują dwa certyfikaty, Mastera NLP i Specjalisty Beyond NLP. Otrzymanie certyfikatu Mastera Beyond NLP wymaga wykonania dodatkowego zadania – stworzenia modelu umiejętności.

Niestety, ze względu na różnice programowe między Beyond NLP, a klasycznym NLP, certyfikacje NLP z innych ośrodków nie są honorowane przy ubieganiu się o udział w wyższych poziomach szkolenia z zakresu Beyond NLP.

Prowadzący: Artur Król

Maksymalny rozmiar grupy: 12 osób

Cena za szkolenie (6 dni):  2970

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje dodatkowo gratis indywidualne sesje konsultacyjne z zakresu wdrażania w życie poznawanych umiejętności i rozwiązań.

W pakiecie ze szkoleniem Praktyk Beyond NLP (9 dni): 6070 zł


Przy zapisach grupowych możliwe zniżki.


Rezerwacja szkolenia:

Potwierdzam znajomość regulaminu usługi

Lub wyślij wiadomość na adres artur@beyondnlp.pl


Powrót do listy szkoleń.