Pakiet Trenerski Beyond NLP

Pakiet trenerski to zestaw składający się z trzech szkoleń, trwających w sumie 29 dni:

Praktyk Beyond NLP (9 dni)

Master Beyond NLP (6 dni)

Szkolenie Trenerskie Beyond NLP (14 dni)


Przed Tobą pełna ścieżka rozwoju Twoich kompetencji

Pakiet Trenerski Beyond NLP to pełny, praktyczny i wewnętrznie spójny proces rozwojowy. Zaczniesz od opanowania i zrozumienia podstawowych narzędzi skutecznego działania w trakcie Praktyka Beyond NLP. Następnie, dzięki Masterowi Beyond NLP nauczysz się tworzyć modele umiejętności i stworzysz własne rozwiązania z zakresu skuteczności osobistej i zawodowej. Jeśli chcesz iść o krok dalej, pozwoli Ci na to Szkolenie Trenerskie Beyond NLP, program trenerski uczący nie tylko umiejętności prezentacyjnych, ale przede wszystkim kompetencji w zakresie skutecznej pracy z procesem grupowym i wspierania uczestników szkoleń w skutecznej nauce.

Co istotne, skorzystanie ze Szkolenia Trenerskiego Beyond NLP nie jest obciążone koniecznościa podpisania umowy lojalnościowej, w odróżnieniu od wielu innych szkoleń z zakresu NLP. Szkolenie kończy się uzyskaniem certyfikatu Trenera NLP, uczestnicy mają również możliwość nawiązania współpracy z ChangeMasters i zostania licencjonowanym trenerem Beyond NLP po spełnieniu odpowiednich warunków. Jest to jednak Twój wybór, nie zaś przymus p.t. „jeśli chcesz szkolić z NLP, to tylko płacąc nam tantiemy”.


Korzyści z udziału w Pakiecie Trenerskim Beyond NLP

– Opanujesz cały szereg praktycznych umiejętności, pozwalających Ci lepiej funkcjonować w codziennym życiu, być szczęśliwszy, wydajniejszy i lepszy w kontaktach z innymi ludźmi.

– Nauczysz się modelować, czyli tworzyć modele skutecznego zachowania, pozwalające na dużo szybsze go opanowanie.

– Będziesz szybciej i skuteczniej uczył się nowych umiejętności, dzięki czemu Twoje życie osobiste i zawodowe ulegnie ogromnej poprawie.

– Poznasz metody skutecznej analizy potrzeb szkoleniowych, projektowania szkoleń i badania ich wyników, dzięki czemu będziesz mógł przygotowywać naprawdę wartościowe szkolenia otwarte oraz biznesowe.

–  Nauczysz się skutecznie prowadzić prezentacje oraz sprawnie pracować z grupą i procesem grupowym.

I dużo, dużo więcej!


Opinie

Opinie o szkoleniach Beyond NLP znajdziesz TUTAJ


Kto poprowadzi te szkolenia?

www.dianadomin.com

Artur Król to psycholog, trener i coach mający wieloletnie doświadczenie w branży szkoleniowo-coachingowej. Jest autorem dosłownie setek artykułów n.t. zmiany osobistej, często udziela się w mediach, jest również autorem książek takich jak „Talent nie istnieje”, „Pewność siebie” i „Opowieści zmieniacza”.

Sceptyk, pasjonat nauki, a jednocześnie osoba głęboko zafascynowana tematyką skutecznej zmiany osobistej, łączy w swojej pracy bogate doświadczenie i wiedzę z zakresu takich dziedzin jak neurologia, ekonomia behawioralna i nauki społeczne.

Więcej informacji na jego temat: www.krolartur.com


Miejsce: Warszawa

Prowadzący: Artur Król

Maksymalny rozmiar grupy: 12 osób

Najbliższe terminy: Praktyk Beyond NLP – marzec 2018. Master Beyond NLP – kwiecień-maj 2018. Trener Beyond NLP – jesień 2018.

Cena za pakiet (27 dni): 10470 zł ( VAT zw.)

Sprawdź też inne nasze pakiety!

 

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje dodatkowo gratis indywidualne sesje konsultacyjne z zakresu wdrażania w życie poznawanych umiejętności i rozwiązań.


Przy zapisach grupowych możliwe zniżki.


Uwaga! Skorzystanie w Masterze Beyond NLP wymaga udziału w szkoleniu Praktyk Beyond NLP. W wyjątkowych przypadkach uczestnicy mogą otrzymać dodatkową pracę zaliczeniową umożliwiającą im odrobienie dodatkowego, brakującego dnia szkolenia.


Rezerwacja szkolenia:

Potwierdzam znajomość regulaminu usługi

Lub wyślij wiadomość na adres artur@beyondnlp.pl


Powrót do listy szkoleń.