Praktyk Beyond NLP Warszawa 2019

praktyk2

Czy chcesz osiągać więcej w swoim życiu?

  • Łatwiej dogadywać się ze znajomymi i bliskimi?
  • Stać się bardziej przekonujący?
  • Mieć lepsze relacje z rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami.
  • Lepiej radzić sobie ze swoimi emocjami i częściej czuć się tak, jak chcesz się czuć?
  • Być bardziej skuteczny w tym co robisz?
  • Wydajniej zarządzać swoim czasem?
  • Częściej, szybciej i łatwiej osiągać swoje cele?
  • Lepiej zrozumieć siebie, swoje potrzeby i zachowania, tak by móc bardziej o siebie zadbać?
  • Podejmować lepsze decyzje w życiu?
  • Czuć się pewniej i lepiej na co dzień?

Praktyk Beyond NLP stanowi odpowiedź na te potrzeby.  BeyondNLP to zbiór najskuteczniejszych rozwiązań w dziedzinie rozwoju osobistego. Pozwolą Ci one uzyskać ogromną poprawę skuteczności w takich obszarach jak komunikacja interpersonalna, budowanie relacji, zarządzanie swoimi emocjami, skuteczność osobista, perswazja i sprzedaż. To esencja tego co działa i co przynosi największe korzyści w praktyce!

Zmiana powinna być przede wszystkim skuteczna!

BeyondNLP to potężne narzędzie, zbudowane w oparciu o najnowsze odkrycia naukowe z dziedzin takich jak psychologia, neurologia czy ekonomia behawioralna. Praktyk Beyond NLP to bardzo intensywne i praktyczne szkolenie, zaprojektowane tak, by zmaksymalizować Twoje korzyści jako uczestnika i pomóc Ci realnie wprowadzić w życie poznane metody i rozwiązania. Wszystko to po to, żeby pomóc Ci zrealizować Twoje plany i marzenia. Bo przecież o to chodzi w szkoleniach i rozwoju osobistym – o realne efekty i lepsze życie!

Czemu BeyondNLP, a nie NLP?

BeyondNLP jest odpowiedzią ChangeMakers na wyraźną potrzebę, jaka pojawiła się na rynku w związku ze słabościami  standardowego modelu NLP (Programowania Neurolingwistycznego). NLP powstało w latach 70-tych jako próba znalezienia klucza do sukcesu kilku spośród najskuteczniejszych w tamtym okresie terapeutów (Milton Erickson, Virginia Satir, Fitz Pearls, Frank Farrelly i inni).

Niestety, od chwili swojego powstania NLP nie było praktycznie uzupełniane ani dostosowywane do gwałtownych i bardzo istotnych przemian, jakie zachodziły w takich dziedzinach jak psychologia, neurologia czy lingwistyka. To wszystko sprawiło, że NLP, przy wielu swoich zaletach, przestało być dzisiaj aktualne. Powstała potrzeba stworzenia czegoś takiego, jak BeyondNLP.

BeyondNLP łączy w sobie naukowo i praktycznie zweryfikowane aspekty NLP z bogatymi owocami rozwoju psychologii, neurologii, ekonomii behawioralnej, neurokognitywistyki oraz innych nauk społecznych,  odrzucając jednocześnie zbędne, zdyskwalifikowane i szkodliwe elementy starego modelu NLP.

Tam, gdzie NLP walczyło z nauką i psychologią, BeyondNLP korzysta w pełni z dorobku tych dziedzin , a także licznych badań naukowych z zakresu działania ludzkiego umysłu, wspierając wsze lkie próby naukowej weryfikacji swoich narzędzi i podejść.

Inną istotną wadą klasycznego NLP jest fakt, że typowe szkolenia NLP nie uczą jak naturalnie wykorzystywać te metody w codziennych kontaktach. W efekcie ludzie po szkoleniach NLP często wytykani są palcami jako „ci dziwni ludzie, którzy śmiesznie mówią i dziwacznie machają rękami podczas rozmowy, a przy tym myślą jacy to są wspaniali.”  BeyondNLP wychodzi naprzeciw tej trudności. Stosując przełomową technologię Kart Rozwojowych, BeyondNLP pozwala na nauczenie się naturalnego i swobodnego korzystania z tych umiejętności, tym samym dramatycznie zwiększając ich skuteczność.

W ChangeMakers skupiamy się na szkoleniach, które działają w praktyce. Dlatego Praktyk BeyondNLP przyniesie Ci największe korzyści i zapewni Ci umiejętności, które będziesz mógł wykorzystywać w swoim codziennym życiu.

Korzyści z udziału w Praktyku BeyondNLP:

– poznasz pułapki, jakie czekają na Twój umysł i jakie są często wykorzystywane przez sprzedawców, polityków, itp. oraz nauczysz się jak im przeciwdziałać i jak je samemu wykorzystywać

– dzięki metodologii Kart Rozwoju, to czego się nauczysz stanie się dla Ciebie naturalne i łatwe do swobodnego wykorzystania w codziennym życiu i kontaktach z ludźmi

– odkryjesz czym naprawdę jest status społeczny i jak swobodnie kontrolować swój status w relacjach z ludźmi

– nauczysz się zarządzać swoimi emocjami i czuć się lepiej w swoim życiu

– opanujesz metody budowania wspaniałego kontaktu z ludźmi

– nauczysz się odkrywać które przekonania mogą być dla Ciebie szkodliwe i zmieniać je na korzystne dla siebie

– zdobędziesz umiejętność panowania nad swoim umysłem i przekraczania swoich nawyków i ograniczeń

– nauczysz się jak skutecznie przekonywać innych oraz wpływać na ich emocje  i staniesz się lepszym sprzedawcą i negocjatorem

– pozbędziesz się lęków, obaw i wątpliwości, zaplanujesz prostą drogę do swoich celów i nauczysz się wzbudzać w sobie motywację do działania

A to wszystko to jedynie część tego, co otrzymasz na tym szkoleniu!relax

W trakcie dziewięciu dni szkolenia poznasz i opanujesz m.in.:

– Stosowanie gier statusowych w komunikacji, dzięki czemu nauczysz się wywierać na ludziach takie wrażenie, jakie będzie dla Ciebie najkorzystniejsze.

– Metody pozwalające na skuteczne zarządzanie swoimi emocjami, wykorzystywanie ich potencjału oraz zmianę w sytuacjach, w których sprawiały Ci dotąd problem – tak, abyś to Ty zarządzał swoimi emocjami, a nie Twoje emocje Tobą!

– Model dobrego słuchacza, którego zastosowanie sprawi, że będziesz uznawany za świetnego i zaangażowanego rozmówcę

– Techniki budowania dobrego kontaktu z ludźmi i wzmacniania z nimi kontaktu, w tym zarówno klasyczny, NLPowski model raportu, jak i rozwiązania specyficzne dla Beyond NLP, np. dopasowanie do modelu metafor rozmówcy czy metody komunikacji improwizacyjnej. Wszystko to drastycznie zwiększy jakość Twoich relacji z ludźmi, zarówno przypadkowymi, jak i tymi, którzy są Ci najbliżsi.

– Jak zmieniać zachowania, nawyki i przekonania w swoim życiu, skutecznie i trwale, oraz na jakiej zmianie skupić się w poszczególnych sytuacjach – tak, by osiągnąć największą skuteczność najmniejszym nakładem czasu i energii.

– Metody lepszego planowania, skuteczniejszego wykorzystywania swojego czasu, skupienia na celach lub, w zależności od potrzeby, uzyskania chwili wytchnienia dzięki zarządzaniu swoimi liniami czasu. (To nie literówka! Wbrew popularnemu w NLP podejściu, masz ich wiele.)

– Wykorzystanie Mindlines, całego zestawu abstrakcyjnych reprezentacji podobnych do linii czasu, tak by np. świadomie ustalać granice, których przekroczenie skłoni Cię do zmiany zachowania. Czy zdarzyło Ci się kiedyś dojść do punktu, w którym powiedziałeś sobie „Dość! Czas to zmienić!” i na poważnie zabrałeś się do zmiany swojej sytuacji? Teraz nauczysz się jak to kontrolować i jak wywoływać ten efekt na żądanie!

– Sposoby w jakie możesz wiązać reakcje emocjonalne z różnymi zachowaniami, tak by wykonywać je chętniej lub łatwiej ich unikać, przywoływać różne emocje wedle potrzeby i wpływać na długoterminowe, automatyczne zachowania u siebie i ludzi wokół siebie.

– Techniki skutecznej perswazji i wpływu, tak by lepiej docierać do rozmówcy, skuteczniej sprzedawać i przekonywać, jednocześnie dbając o potrzeby i komfort rozmówcy.

– Praktyczne zastosowanie błędów poznawczych w perswazji oraz unikania ponoszenia skutków tych błędów w swoim życiu dzięki zastosowaniu Modelu Wczorajszego Umysłu.

– Sposoby pracy z reprezentacjami świata, jakie nosisz w sobie, dzięki modelowi Wewnętrznego Krajobrazu Umysłu, którego zastosowanie pozwoli Ci zmieniać sposób w jaki postrzegasz i reagujesz na różne sytuacje i ludzi, tak by z większą świadomością decydować o sobie i swoim życiu.

– Techniki skutecznego uczenia się nowych umiejętności i rozwijania już posiadanych, m.in. dzięki zrozumieniu Modelu Eksperta oraz pięciostopniowego procesu rozwoju.

– Pełne wykorzystanie możliwości uptime i downtime, czyli stanów w których Twoja uwaga skierowana jest głównie na bodźce zewnętrzne lub wewnętrzne, co pozwoli Ci m.in. świadomie przywoływać stan niezwykłej wydajności działania (tzw. „flow”), bronić się przed atakami paniki oraz dobierać odpowiednie formy do treningu różnych umiejętności.

– Metody badania przydatności przekonań oraz szybkiej zmiany tych, które nie są dla Ciebie korzystne.

– Przyjmowanie różnych pozycji percepcyjnych i korektę tych pozycji, tak aby w różnych sytuacjach mieć elastyczne i szerokie spojrzenie, dzięki czemu będziesz się mógł w nich skuteczniej funkcjonować i osiągać lepsze efekty.

– Model milionera, który pozwoli Ci lepiej i bardziej świadomie zarządzać swoimi finansami i sprawnie gromadzić coraz większe kwoty.

– Model szczęściarza i pechowca, czyli metody na to, by mieć po prostu więcej szczęścia w życiu.

– Liczne inne modele skutecznego działania, planowania przyszłości i osiągania sukcesów w różnych dziedzinach Twojego życia.

Łącząc te umiejętności i dogłębne zrozumienie procesów zachodzących w ludzkim umyśle w jedną całość, Praktyk BeyondNLP zapewni Ci zestaw praktycznych, skutecznych i bardzo wszechstronnych narzędzi oraz nauczy Cię korzystać z nich w naturalny i swobodny sposób do wzbogacenia każdego aspektu Twojego życia: tego jak się czujesz, jak myślisz, jakie relacje budujesz z innymi ludźmi oraz jakie sukcesy odnosisz w swojej pracy.

To coś więcej niż szkolenie – to początek nowej epoki w Twoim życiu!


POBIERZ: Skrócona Agenda Szkolenia (PDF)


POBIERZ: Szczegółowy Program Szkolenia (PDF)


cropped-21.jpg


Co mówią osoby, które już poznały Beyond NLP?

Jest super i z czystym sumieniem będę je polecał znajomym. Szeroki wybór metod z praktycznym zastosowaniem w grupie.

-Marek Wojtas, uczestnik szkolenia Praktyk Beyond NLP, wiosna 2015


Najlepsze. Szkolenie. Na. Jakim. Byłem. Kropka.

– Uczestnik szkolenia Praktyk Beyond NLP, wiosna 2015


Ogrom narzędzia do wykorzystania w każdej sytuacji. Jeśli lubisz naukowe podejście koncentrujące się na efekcie oraz jesteś człowiekiem czynu, to zdecydowanie polecam.

– Piotr Wołoszun, uczestnik szkolenia Praktyk Beyond NLP, jesień 2014


Pojedynczy największy atut tego szkolenia: kameralna atmosfera (tzn. kontakt z ludźmi).

Pomaga zrozumieć komunikację pełniej.

– Paweł Pięta, uczestnik szkolenia Praktyk Beyond NLP, jesień 2014


Samo mięcho, zero pitu-pitu 🙂 Masa ćwiczeń, zadania do samodzielnego wykonania po praktyku.

– Artur Grzeszczyk, uczestnik szkolenia Praktyk Beyond NLP, wiosna 2014


„Najwartościowsze szkolenie z tego zakresu. Każdy powinien je przejść.”

– Jacenty Polewicz, uczestnik szkolenia Praktyk Beyond NLP, jesień 2011


„Zupełnie innowacyjne szkolenie. Dało mi zupełnie nowe spojrzenie na komunikację międzyludzką, wewnętrzne problemy i mnóstwo ćwiczeń oraz ciekawych umiejętności. Naprawdę polecam! Warto!”

– Maciej Lasota, uczestnik szkolenia Praktyk Beyond NLP, jesień 2011


„Artur, chciałabym Ci podziękować za praktyka.  To pierwsze warsztaty rozwojowe, w których uczestniczyłam. Same warsztaty uświadomiły mi nad czym muszę popracować, aby poprawić swoje życie zawodowe i osobiste. To był czas na przemyślenia jakie wydarzenia z przeszłości determinują moje obecne życie. Szczerze mówiąc, wcześniej się nad tym nie zastanawiałam.

Co się zmieniło? Przede wszystkim zwiększyła się moja świadomość na temat samego siebie. Po drugie, staram się raz w tygodniu wykonywać zestaw wybranych ćwiczeń i odkąd je stosuję łatwiej mi się poruszać, przede wszystkim w sferze zawodowej. Pracuję w korporacji, gdzie panuje \\\”wyścig szczurów\\\”.

Zawsze byłam osobą raczej skromną, niezbyt pewną siebie, niechętnie zabierającą głos w publicznej dyskusji, przez co wiele traciłam. Po warsztatach przełamałam swój strach, dyskomfort w występowaniu przed publicznością. Stałam się bardziej asertywna. Ponadto, bardziej panuję nad swoimi emocjami. Jak mam gorszy dzień (a mam ich zdecydowanie mniej jak przed warsztatami) stosuję Twoje ćwiczenia, które przyczyniają się do zmiany nastawienia do źródła złego samopoczucia. „

– uczestniczka szkolenia Praktyk Beyond NLP, jesień 2011


Praktyczne szkolenie. Największy atut: konkretna wiedza plus narzędzia.

-Katarzyna Rutecka, Praktyk Beyond NLP wiosna 2012


Szkolenie zwiększyło moją samoswiadomość, odkryło nowe możliwości, zachęciło do działania w praktyce. Największy atut szkolenia to dynamika i ćwiczenia w celu poprawy zrozumienia. Poleciłby je wszystkim osobom prawdziwie zainteresowanych rozwojem. „Odczarowało” „trochę negatywną” opinię o NLP. 

-Arkadiusz Bąk, Praktyk Beyond NLP wiosna 2012


Szkolenie pozwoliło mi już między zjazdami osiągnąć zakładane cele i rozplanować kolejne cele. To zdecydowanie najlepsze szkolenie NLP najakim byłem, ze względu na możliwość szybkiego wdrażania teorii w życie. Jego dużym atutem jest podejście prowadzącego do tematyki NLP i nauki. Zdecydowanie warto wziąć w udział w tym szkoleniu, znajomi sami już zauważają zmiany na plus we mnie.

-Piotr Skarżyński, Praktyk Beyond NLP wiosna 2012


Pojedynczy największy atut szkolenia: praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka.

-Daniel Truszkowski, Praktyk Beyond NLP wiosna 2012


Co to szkolenie zmieniło w Tobie i Twoim życiu: nauczyło mnie odczuwać emocje.

Jak oceniasz to szkolenie na tle innych, w których brałeś udział: rewelacja 🙂

–  Tomasz Jarzębski, Praktyk Beyond NLP wiosna 2012


Największy atut szkolenia: praktyka

Co powiedziałbyś znajomym o tym szkoleniu: dobre, ciekawe, wesołe, merytoryczne, konkretne.

– uczestnik szkolenia Praktyk Beyond NLP wiosna 2012


Co to szkolenie zmieniło w Tobie i Twoim życiu: Otworzyło oczy na parę kwestii związanych z przekonaniami oraz dało dużą motywację do wdrażania tych narzędzi w życie. Duży plus za inne podejście do tematu i przedstawianie sprawdzonych technik. Stanowczo polecam!

– Kamil,  uczestnik szkolenia Praktyk Beyond NLP wiosna 2013


Poznaj siebie, poznaj innych, zrozum lepiej świat i ludzi – dzięki temu szkoleniu wszystko nabiera innej perspektywy.

Jak oceniasz to szkolenie na tle innych szkoleń NLP, w których brałaś udział: Bardzo wysoko.

– Joanna Jaśkiewicz,  uczestniczka szkolenia Praktyk Beyond NLP wiosna 2013


Dużo rzeczy nowych w porównaniu ze znanym NLP, przede wszystkim – praktyka, spora wiedza trenera

-Jan Jędrzejczyk,  uczestnik szkolenia Praktyk Beyond NLP wiosna 2013


To szkolenie pokazało mi, że te techniki naprawdę działają. Praktyka Beyond NLP oceniam bardzo pozytywnie, sporo nowej wiedzy, dużo praktycznych ćwiczeń i opisów tego, jak to można wykorzystać. Największy atut: mała grupa i praktyka.

– Jarek Forgel,  uczestnik szkolenia Praktyk Beyond NLP wiosna 2013


Więcej opinii o szkoleniach Beyond NLP znajdziesz TUTAJ


Średnia ocen uczestników szkolenia:

Średnia wszystkich szkoleń (12 edycji): 4,82/5

(Średnia ocen różnych aspektów szkolenia – stylu prowadzenia, praktyczności poznawanych umiejętności, merytorycznej wartości wiedzy, itp. w oparciu o ankiety wypełniane przez uczestników po zakończeniu warsztatów).


Kto poprowadzi to szkolenie*?

www.dianadomin.com

Artur Król jest psychologiem, trenerem i coachem z wieloletnim doświadczeniem w branży. W swojej pracy łączy liczne metody zmiany osobistej i ogromne doświadczenie praktyczne z nieustannie wzbogacaną wiedzą z zakresu wielu dziedzin nauk społecznych. Autor setek artykułów n.t. zmiany osobistej, oraz książek m.in. na temat skutecznej nauki, pewności siebie oraz praktycznego warsztatu coacha i changemakera.

Więcej informacji na jego temat: www.krolartur.com
*Niektóre moduły mogą być prowadzone przez innych licencjonowanych trenerów Beyond NLP, dokładnie informacje na ten temat będą podane bliżej terminu szkolenia.


Miejsce:

Warszawa


Termin: 

Edycja XV,  wiosna 2019 , szkolenie w godzinach 10-18

Możliwe jest również zorganizowanie Praktyka Beyond NLP w innych miastach, przy zgromadzeniu minimum 6-osobowej grupy.

Szkolenie odbywa się w formie jednego dziewięciodniowego zjazdu. Zostało rozplanowane tak, aby uczestnicy musieli wziąć możliwie jak najmniej dni urlopowych, aby móc z niego skorzystać. Czas szkolenia obejmuje cztery dni wolne od pracy i pięć dni pracujące.


Certyfikacja:

Uczestnicy szkolenia otrzymują dwa certyfikaty, Praktyka NLP i Praktyka Beyond NLP. Niestety, ze względu na różnice programowe między Beyond NLP, a klasycznym NLP, certyfikacje NLP z innych ośrodków nie są honorowane przy ubieganiu się o udział w wyższych poziomach szkolenia z zakresu Beyond NLP.


Maksymalny rozmiar grupy:

12 osób


Cena za szkolenie (9 dni, termin wiosenny):

2970 zł w przedpłacie lub 4070 zł po terminie przedpłaty

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje dodatkowo gratis indywidualne sesje konsultacyjne z zakresu wdrażania w życie poznawanych umiejętności i rozwiązań.

W pakiecie ze szkoleniem Master Beyond NLP (razem 15 dni Praktyka Mastera): 6070 zł


Rezerwacja szkolenia:

Potwierdzam znajomość regulaminu usługi

Lub wyślij wiadomość na adres artur@beyondnlp.pl


Powrót do listy szkoleń.