Promocje!

Dla osób zainteresowanych tym, by skorzystać jak najbardziej, przy jak najmniejszych kosztach, przygotowane zostały specjalne promocje:


1. Przyjdź z przyjacielem  – razem raźniej! Jeśli zapiszesz się na szkolenie z przyjacielem, druga osoba płaci tylko 50% tego, co Ty! Wszystko to przy zachowaniu 12-osobowego limitu grupy, tak, żeby zadbać o potrzeby każdego uczestnika indywidualnie.


2. Oferta dla Praktyków i Masterów NLP – gdy już jesteś po jednym kursie NLP, inwestowanie czasu i pieniędzy niekoniecznie jest pierwszą rzeczą, która przychodzi Ci na myśl. Jednocześnie jednak duży procent osób kończących kurs Praktyk Beyond NLP to osoby po kursach Praktyk i Master w innych ośrodkach szkolących z NLP. Wszystkie podkreślają, że nazwa „Beyond NLP”, „Ponad NLP” jest jak najbardziej trafna i że uczą się tu dużo nowych rzeczy, a co może nawet istotniejsze – uczą się bardzo praktycznie korzystać z tych,  o których wcześniej niby wiedzieli, ale których nie używali.

Dlatego chciałbym Ci ułatwić decyzję i zaproponować specjalne warunki dla każdej osoby, która ukończyła kurs Praktyk i/lub Master NLP w innym ośrodku. Wybierając się w terminie przedpłaty na Praktyka Beyond NLP 2590 zł, po terminie przedpłaty 3490 zł. Za pakiet Praktyk i Master w przedpłacie zapłacisz 3590 zł, a po terminie przedpłaty tylko 4990 zł.


3. Zniżka dla naukowców – jednym z założeń Beyond NLP jest aktywna współpraca ze światem nauki. Dlatego osoby prowadzące badania z zakresu psychologii, ekonomii behawioralnej, neurologii, kognitywistyki, medycyny, itp., pracujące w polskich ośrodkach akademickich mogą liczyć na bardzo korzystne warunki udziału w szkoleniu. Realia finansowe polskiej nauki są takie, jakie są, nie powinno to jednak utrudniać badaczom samorozwoju, a może także jakiejś inspiracji do dalszego zbadania poruszanej tematyki. Szczegóły ustalane są indywidualnie.


4. Powtarzanie szkolenia – uczestnicy poprzednich edycji szkoleń mogą je powtarzać za 25% ceny.


5. Indywidualne konsultacje gratis – WSZYSCY uczestnicy szkoleń Beyond NLP mogą skorzystać z darmowych, indywidualnych konsultacji, ułatwiających praktyczne zastosowanie poznawanych umiejętności w swoim życiu. Szczegóły n.t. formy i zakresu konsultacji znajdziesz TUTAJ.

think

Brzmi dobrze? Zarejestruj się już teraz!

Potwierdzam znajomość regulaminu usługi


Promocje łączą się ze sobą.