Szkolenie Trenerskie Beyond NLP

To szkolenie przeznaczone jest dla osób, które same pragną pomagać innym w zdobywaniu nowych umiejętności i kompetencji. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię prowadzenie szkoleń z zakresu NLP, Beyond NLP, czy po prostu chcesz lepiej uczyć i przekazywać wiedzę, Szkolenie Trenerskie Beyond NLP zapewni Ci do tego odpowiednie narzędzia. Szkolenie, prowadzone we współpracy ze Szkolą Trenerów ChangeMakers, przeznaczone jest zarówno dla osób dopiero stawiających pierwsze kroki w roli trenera, jak i dla doświadczonych fachowców pragnących uzupełnić swój warsztat o nowe rozwiązania.

Program szkolenia został tak przygotowany, aby przeprowadzić Cię przez każdy etap przygotowywania, prowadzenia i oceny szkoleń. Poznasz nie tylko typowe „miękkie” umiejętności trenerskie, zwykle kojarzone z tego typu szkoleniami, ale również cały zestaw umiejętności „twardych”, które wyróżnią Cię na rynku trenerów NLP. Zaczniesz przygotowywać i prowadzić warsztaty idealnie dopasowane do potrzeb uczestników i skonstruowane w sposób spójny oraz sprzyjający maksymalizacji wyników szkoleniowych. Zrozumiesz specyfikę procesów zachodzących na sali szkoleniowej i nauczysz się wykorzystywać Model Szkoleniowy SAFE dla zapewnienia uczestnikom optymalnych warunków do nauki. Szkolenie Trenerskie zaprojektowano tak, żeby nowe umiejętności przedstawiane były w sposób bardzo praktyczny, w oparciu o konkretne procedury i rozwiazania gotowe do praktycznego wdrożenia.

Szkolenie kończy się uzyskaniem certyfikacji. Certyfikat wystawiany jest przez ChangeMakers.


Model SAFE

Safety – bezpieczeństwo umożliwia zaangażowanie w naukę

Activity – najskuteczniejsza nauka to nauka aktywna

Flow – oraz prowadzona we flow, tej idealnej przestrzeni między posiadanymi umiejętnościami a wyzwaniem

Effectiveness – esencją szkolenia jest jego skuteczność, rozumiana jako stosowanie nowo poznanych rozwiązań przez uczestników szkolenia po jego zakończeniu


Program Szkolenia

Zjazd 1 Podstawowe umiejętności trenerskie

20-21 II 2016

Prowadzi: Artur Król

Podczas tego zjazdu poznasz rolę trenera oraz podstawy Modelu Szkoleniowego SAFE. Zapoznasz się z poszczególnymi etapami tworzenia i prowadzenia szkolenia, oraz będziesz mieć okazję przećwiczyć podstawowe umiejętności trenerskie podczas praktycznych występów przed grupą. Ten zjazd ma na celu przygotowanie fundamentów, na których będziesz budować w toku całego szkolenia, przygotuj się więc na poznanie wielu nowych rzeczy i odkrycie potencjału, którego się po sobie nie spodziewałeś.


Zjazd 2 Analiza potrzeb szkoleniowych i ocena efektywności szkolenia

5-6 III 2016

Prowadzi: Beata Rzepka

Drugi zjazd poświęcony jest dwóm ściśle powiązanym, choć pozornie odległym kwestiom – analizie potrzeb szkoleniowych, oraz ocenie skuteczności szkolenia. Odkryjesz jednak, że w rzeczywistości są to ściśle powiązane procesy, które należy postrzegać w perspektywie całościowego procesu rozwoju danego uczestnika. Da Ci to perspektywę niezbędną w skutecznym projektowaniu procesów szkoleniowych i znacząco wpłynie na skuteczność Twojej pracy.


Zjazd 3 Projektowanie szkoleń

19-20 III 2016

Prowadzi: Artur Król

Podczas tego zjazdu nauczysz się projektować skuteczne szkolenia. Dostaniesz cały zestaw „klocków”, z których będziesz mógł składać swoje szkolenia, wraz z opisem przeznaczenia, zalet i wad każdego z tych elementów, jak również sugestiami n.t. najskuteczniejszych połączeń. Ułatwi Ci to sprawne przygotowywanie szkoleń jednocześnie spójnych i dopasowanych do potrzeb uczestników. Nauczysz się również jak przygotowywać odpowiednie materiały szkoleniowe i pomoce edukacyjne, dzięki którym uatrakcyjnisz swoje szkolenia.


Zjazd 4 Praktyczne narzędzia pracy trenera

16-17 IV 2016

Prowadzi: Beata Rzepka

Czwarty zjazd poświęcony będzie praktycznym narzędziom możliwym do wykorzystania w pracy trenera. To właśnie ten „miękki” warsztat trenerski, którego opanowanie umożliwi Ci sprawne prowadzenie i wspieranie uczestników. Liczne ćwiczenia połączone z sesjami informacji zwrotnej zapewnią Ci znaczący skok kompetencji trenerskich.


Zjazd 5 Proces grupowy i trudne sytuacje szkoleniowe

28-29 V 2016

Prowadzi: Artur Król

Podczas tego zjazdu nauczysz się rozpoznawania faz procesu grupowego oraz ról przyjmowanych przez uczestników szkoleń, jak również dowiesz się jak praktycznie wykorzystywać tą wiedzę w projektowaniu i prowadzeniu szkoleń. Będziesz też miał okazję przećwiczyć sposoby radzenia sobie z tzw. „trudnymi uczestnikami” i „trudnymi sytuacjami”, jakie mogą zajść w toku szkolenia. Dowiesz się również jak zadbać o swoją higienę psychiczną w roli trenera, dzięki czemu łatwiej Ci będzie uchronić się przed wypaleniem w pracy z grupą.

 

Zjazd dla Praktyków Beyond NLP*

11-12 VI 2016

Prowadzi: Artur Król

W trakcie tego zjazdu poznasz specyfikę projektowania szkoleń z zakresu NLP i Beyond NLP. Odkryjesz również specyfikę szkoleń z zakresu rozwoju osobistego i procesów psychologicznych, w tym możliwe problemy i trudne sytuacje, które mogą pojawić się na szkoleniach tego typu. Będziesz miał również okazję przećwiczyć narzędzia trenerskie z zakresu NLP i Beyond NLP i nauczysz się jak projektować nowe narzędzia tego typu.

 

Zjazd 6 Rozwój kariery trenera oraz sesja egzaminacyjna/sampling

25-26 VI 2016

Prowadzi: Artur Król

Podczas ostatniego zjazdu Szkoły zajmiesz się metodami promocji swojej działalności jako trenera. Zaplanujesz model swojej pracy na rynku trenerskim (lub na wewnętrznym „rynku”organizacji w której pracujesz), zaplanujesz swoją scieżkę rozwoju, jak również przejdziesz przez egzaminacyjny proces Samplingu – zademonstrujesz próbkę zaprojektowanego przez siebie warsztatu tak, jak demonstrowałbyś ją potencjalnemu klientowi i uzyskasz odpowiednie informacje zwrotne.

 


Opinie uczestników:

Szkolenie przekonało mnie, że trenerstwo jest umiejętnością, której można się nauczyć i otworzyło mi nowe możliwości. Dało zdecydowanie najbardziej i najszybciej aplikowalny zestaw umiejętności i zapewniało stałe poczucie progresu i niezwykła praktyczność. Polecam, szkolenie realizuje to co obiecuje w 110%

Ocena: 4.86/5

Przemysław Łomnicki

2015 (Uczestnik szkolenia Szkoła Trenerów ChangeMakers)

 

Poczułam się trenerem. Poczułam że jestem w stanie projektować i przeprowadzać szkolenia.

Największe zalety: Przydatność treści, wszechstronność.

Ocena: 5/5

Urszula Rysiewska

2015 (Uczestniczka szkolenia Szkoła Trenerów ChangeMakers)

 

A. Król to solidna i pewna firma i szczerze polecam to szkolenie jeśli chcesz zostać trenerem, albo jesteś nim już, ale chcesz podnieść swoje kompetencje i rozwinąć się w tej roli.

Ocena: 5/5

Piotr Rolnik

2015 (Uczestnik szkolenia Szkoła Trenerów ChangeMakers)

 

Spełniłam marzenie, które powstało jak miałam 19 lat 🙂

Największa zaleta szkolenia: Praktyka i regularny monitoring postępów.

Co powiedziałabyś znajomym o tym szkoleniu: Warto

Ocena: 4.14/5

Rita Starzyk

2015 (Uczestniczka szkolenia Szkoła Trenerów ChangeMakers)

 

Pozwoliło mi spojrzeć na siebie inaczej, lepiej zdiagnozować swoje umiejętności i popracować nad ich poprawieniem.

Największa zaleta szkolenia: Otworzenie „klapek” w mózgu.

Co powiedziałabyś znajomym o tym szkoleniu:  Jeśli chcesz zdobyć/ poprawić umiejętności trenerskie w zakresie NLP , powinieneś zainwestować w to szkolenie.

Ocena: 5/5

Renata Frączkiewicz-Krzal

2015 (Uczestniczka szkolenia Szkoła Trenerów ChangeMakers)


Kto poprowadzi to szkolenie?

www.dianadomin.comArtur Król jest psychologiem, trenerem i coachem z wieloletnim doświadczeniem w branży. W swojej pracy łączy liczne metody zmiany osobistej i ogromne doświadczenie praktyczne z nieustannie wzbogacaną wiedzą z zakresu wielu dziedzin nauk społecznych. Autor setek artykułów n.t. zmiany osobistej, oraz książek m.in. na temat skutecznej nauki, pewności siebie oraz praktycznego warsztatu coacha i changemakera.

Więcej informacji na jego temat: www.krolartur.com

 

SESJA PORTRETOWA

Beata Rzepka – trener, coach kariery, specjalista HR. Praktyczną wiedzę o planowaniu ścieżek kariery, ocenie potencjału zawodowego, budowaniu programów rozwojowych zdobyła, pracując w dużych międzynarodowych firmach. Praktykę wsparła teorią: skończyła studia podyplomowe z zakresu zarządzania Personelem na Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Właścicielka firmy SELF,  (www.selfcompany.pl). Autorka książek „Kariera pod kontrolą” oraz  „Kariera na wysokich obcasach”.

 

Miejsce: Warszawa

Termin: 20 lutego 2016 – 26 czerwca2016

Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele w godzinach 10-18


Warunki udziału: Znacząca część Szkolenia Trenerskiego Beyond NLP otwarta jest dla wszystkich chętnych w ramach Szkoły Trenerskiej ChangeMakers. Wyjątkiem jest zjazd n.t. prowadzenia szkoleń z zakresu Beyond NLP. Do udziału w tym zjeździe wymagane jest ukończenie szkoleń Praktyk Beyond NLP i Master Beyond NLP.

Absolwenci Szkoły, którzy nie odbyli szkoleń z zakresu Beyond NLP, będą mieli możliwość wzięcia udziału w zjeździe z zakresu Beyond NLP po nadrobieniu zaległości, przy okazji kolejnych edycji Szkolenia Trenerskiego Beyond NLP.


Brak konieczności podpisania umowy lojalnościowej!

W odróżnieniu od większości dostępnych na rynku szkoleń trenerskich z zakresu NLP, skorzystanie ze Szkolenia Trenerskiego Beyond NLP nie jest obciążone koniecznościa podpisania umowy lojalnościowej. Szkolenie kończy się uzyskaniem certyfikatu Trenera NLP, uczestnicy mają również możliwość nawiązania współpracy z ChangeMasters i zostania licencjonowanym trenerem Beyond NLP po spełnieniu odpowiednich warunków, uzyskując tym samym prawo do wykorzystywania dodatkowych materiałów, rozwiązań i znaków stworzonych specjalnie na potrzeby Beyond NLP. Jest to jednak Twój wybór, nie zaś przymus p.t. „jeśli chcesz szkolić z NLP, to tylko płacąc nam tantiemy”.


Cena: 4970 zł w przedpłacie do 15 listopada, 5970 zł po terminie przedpłaty.

W pakiecie Praktyk-Master-Trener: 8470zł do 15 listopada, 9170 zł po tym terminie

Sprawdź też nasze pakiety szkoleniowe, dzięki nim możesz oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych!


Rezerwacja szkolenia:

Potwierdzam znajomość regulaminu usługi

Lub wyślij wiadomość na adres artur@beyondnlp.pl


Powrót do listy szkoleń.